Akadomia - platforma szkoleniowa

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, Dostawców oraz naszych Pracowników stworzyliśmy Akadomię - nową internetową platformę szkoleniową.

Akadomia to platforma szkoleniowa, która powstała w ramach misji Bricomana, zapewnia szybki dostęp do wiedzy o profesjonalnych produktach remontowo-budowlanych.

W ramach Akadomii oferujemy Klientom VIP dostęp do szkoleń online czy certyfikowanych szkoleń produktowych, zarówno tradycyjnych, jak i prowadzonych bezpośrednio w fabrykach dostawców. Zakres organizowanych szkoleń dotyczy znajomości zagadnień z dziedziny budownictwa. Zróżnicowany poziom specjalistycznych szkoleń zaspokoi potrzeby tych, którzy zawodu dopiero uczą się, jak i tych, co znają się na swoim fachu świetnie. 

Dzięki Akadomii nasi Klienci VIP mogą poznać się bliżej ofertę Bricomana oraz w wygodny sposób zapisać się na profesjonalne szkolenie produktowe

W jednym miejscu udostępniamy informacje o fachowych szkoleniach produktowo sprzedażowych i kursach specjalistycznych organizowanych przez Bricomana. Nasze szkolenia skrojone są na miarę oczekiwań

Szkolenia

  Program VIP

  Z myślą o fachowcach i przedsiębiorcach został stworzony Program VIP oferujący podmiotom gospodarczym dodatkowe korzyści, m.in.: punkty za zakupy zbierane na kartę VIP i wymieniane na rabaty, indywidualną opiekę Specjalisty ds. Kluczowych Klientów lub Przedstawiciela Handlowego, certyfikowane szkolenia i prezentacje nowości produktowych, a także odroczony termin płatności i dedykowane akcje promocyjne.

  Bricoman - znamy się

  Bricoman to wyjątkowa sieć nowoczesnych hurtowni budowlanych, należąca do międzynarodowej grupy Adeo, oferująca produkty do budowy i remontu, bogatą gamę produktów profesjonalnych, wiodących marek, w najlepszych cenach.

  W ofercie znajduje się ponad 30 000 produktów - od materiałów budowlanych po wykończenie, w tym również propozycje dla kanału HoReCa i obiektów publicznych. Zewnętrzny plac materiałów budowlanych pozwala na szybkie i łatwe zakupy własnym samochodem. Bricoman oferuje wiele możliwości transportu - dużych gabarytów z HDS, dostawę na budowę wprost od producenta, a przy zakupach online - dostawę kurierem czy do paczkomatu.

  Klienci Bricoman mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu Boels w wybranych miastach i serwisu pogwarancyjnego narzędzi GTX.

  Sklepy

  Wyszukaj sklep w okolicy: