Budowlany

Wszystko co musisz wiedzieć o GRANROCK SUPER

  • Grupa docelowa: VIP i Pracownicy
  • Poziom: Podstawowy
  • Czas trwania: 5 min
  • Dostawca szkolenia: ROCKWOOL

Opis szkolenia

GRANROCK SUPER to niepalne ocieplenie z wełny skalnej, wykonywane metodą wdmuchiwania do przestrzeni otwartych i zamkniętych.
Granulat z wełny skalnej ROCKWOOL to produkt niepalny, który podnosi bezpieczeństwo pożarowe poddasza i całego domu. Wytrzymuje temperatury do 1000°C, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych materiałów izolacyjnych – posiada najwyższą klasę reakcji na ogień, czyli klasę A1.
Zastosowanie granulatu z wełny skalnej przyspieszy czas realizacji prac związanych z izolacją poddasza. GRANROCK SUPER jest szybki i prosty w aplikacji, zaledwie w ciągu 1 dnia możesz ocieplić 100 m2 poddasza, bez względu na porę roku. Dzięki specjalnej strukturze nie kruszy się, nie odkształca i nie wybrzusza, zachowuje swoje właściwości nawet po 55 latach użytkowania.
Maciek z Ekipy ROCKWOOL odpowiada na najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące granulatu z wełny skalnej GRANROCK SUPER.

Opinie o szkoleniu

Dla tego szkolenia nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy, weź udział w szkoleniu, zaloguj się do platformy i dodaj swój komentarz.